Język pl

Aktualności

2015-03-05

Wernisaż KOBIETY nie NA TEMAT

W A'PROPOS CLUB w Wałbrzychu odbył się WERNISAŻ prac sześciu kobiet pt. „KOBIETY nie NA TEMAT”. Miłościcy fotografii artystycznej mieli okazję zobaczyć, jakimi drogami podążają twórcy fotografii, jak wykorzystują fotografie w niekonwencjonalny sposób.

Więcej
2015-02-23

Sztuka fantazji - malowanie na jedwabiu

Przez dwa tysiąclecia sekret jego wyrobu stanowił jedną z najpilniej skrywanych tajemnic w Państwie Środka. Dzięki wyjątkowym właściwościom - połyskowi, lekkości i miękkości, przylgnęła do niego opinia tkaniny cesarskiej. Nie bez podstaw zresztą, wszak zabiegał o niego sam Justynian Wielki, a jego wynalezienie przypisuje się cesarzowej Xi Lingshi.
Więcej
2014-09-05

Człowiek w fotografii przeobrażonej Teresy Anniuk - Gulak

Oryginalny mariaż fotografii i malarstwa pełen symboliki oraz niekonwencjalnego podejścia do sztuki czeka na nas podczas wernisażu Teresy Anniuk-Gulak w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach już 5 września o godz. 18:00. "Człowiek w fotografii przeobrażonej" to fotografie - obrazy czerpiące z bardzo niekonwencjonalnych motywów. Prace artystki stanowią swoiste wyzwanie dla wyobraźni patrzącego - zaskakują i prowokują stylem i treścią.
Więcej
2013-12-10

Wernisaż Lohnberg Grudzień Niemcy 2013

Więcej
2013-11-12

Triennale Fotografii Wałbrzyskiej

Wałbrzyski Klub Fotograficzny po raz trzeci zorganizował Triennale Fotografii Wałbrzyskiej. W Galerii BWA w Śródmieściu podziwiać można prace 24 fotografów: Teresa Anniuk-Gulak, Marek Arcimowicz, Marta Beresztan, Jolanta Gołębieska, Monika Groszek, Damian Hajduga, Agnieszka Hundert-Wawrzyniak, Marcin Jagiellicz, Jarosław Jarema, Jarosław Kasprowiak, Sławomir Kmiecik, Kazimierz, Kozakiewicz, Monika Kozłowicz, Jarosław Michalak, Michał Ostrowski, Artur Rak, Tadeusz Rupociński, Tomasz Sidor, Maciej Simm, Paweł Sokołowski, Norbert Wawrzyniak, Izabela Zdziebko, Alek Ziółkowski, Rafał Żak
Więcej
2013-02-25

Artistique wernisaż Afterparty we Wrocławiu

Więcej
2013-02-23

Wystawa dyplomowych prac absolwentów „ Kwadratu we Wrocławiu

23 lutego 2013 roku w Muzeum Miejskim Wrocławia „Arsenał” odbył się wernisaż prac dyplomowych absolwentów Międzynarodowego Forum Fotografii KWADRAT z Wrocławia. W wystawie wzięła udział między innymi absolwentka
Teresa Anniuk - Gulak
Na wystawie prezentowano różne formy ekspozycyjne – od klasycznych fotografii zawieszanych na ścianach, poprzez film, aż do obiektów tworzących przestrzenne instalacje. Wernisaż był też okazją do uroczystego wręczenia dyplomów ukończenia szkoły. Dopisała publiczność – impreza przyciągnęła wielu miłośników fotografii z Wrocławia a także spoza jego granic.

Więcej

© 2015-2024 Corsario.pl

WEBDESIGN: corsario